Rinkaplius - e parduotuvių alėja internete

Rinkaplius - e parduotuvių alėja internete

Picture1.png

Rinkaplius - prekybos ir verslo centras internete. Mes labai palankiomis sąlygomis nuomojame e parduotuves visiems norintiems. Įvairūs pardavėjai su savo e parduotuvėmis čia pateikia prekes ar paslaugas, o pirkėjai turi paprastą ir lengvą būdą visų pardavėjų pateiktas prekes matyti, lyginti, vertinti ir čia pat palankiausiomis sąlygomis pirkti.

Kiekvienam juridiniam ar fiziniam asmeniui, kuris nori ir turi kuo prekiauti, mes jau turime paruošę internetines parduotuves, kurias galės matyti ir iš jų pirkti bet kas apsilankęs portale rinkaplius.lt. Pardavėjas tik suteiks savo e parduotuvei pavadinimą ir galės talpinti prekes į jam jau paruoštą e parduotuvę. Tai galima atlikti bet kuriuo metu – internetinė parduotuvė neturi „išeiginių“ nei pardavėjui, nei pirkėjui.

Tuo būdu portalas rinkaplius.lt gamintojams, ūkininkams ir prekybininkams siūlo papildomą prekybos kanalą internete. Prekiaudami čia Jūs sutaupysite lėšas, kurių reiktų kuriant, reklamuojant ir administruojant savo elektroninės prekybos sistemą.

Pirkėjams sudarytos sąlygos bet kuriuo paros metu darbe ar namuose, keliaujant ar ilsintis, esant Lietuvoje ar kitoje šalyje patogiai ir saugiai apsipirkti ar nusiųsti dovaną draugui. Mes įsitikinę, kad portale jau prekiaujantys pardavėjai, o taip pat atsirandantys vis nauji pardavėjai pasiūlys pačių idomiausių prekių ir paslaugų pirkėjams, kad asortimentas bus nuolat atnaujinamas, kad čia rasite pačių naudingiausių ir netikėčiausių pasiūlymų. Todėl pirkėjams rekomenduojame čia nuolat sugrįžti ir tiesiog pamatyti siūlomas naujienas.

Portale rinkaplius.lt taip pat veikia verslo įmonių katalogas. Jame galite nemokamai reklamuoti savo verslą arba rasti išsamią informaciją apie įmones, kurios dirba Jus dominančioje srityje.

Mūsų verslo modelis – verslas verslui. Mes stengsimės apjungti smulkiuosius verslininkus, namudininkus, įmones, gaminančias ar importuojančias gaminius, įrengimus, žaliavas ar kitokias prekes į vieną didelį virtualų prekybos centrą. Sieksime, kad čia vyktų pagrindinė prekyba bei informacijos keitimasis tarp įmonių ir rinkaplius.lt portalas taptų vienu iš pagrindinių naudingų verslui ir patrauklių visiems pirkėjams portalų.

Kategorijos