Lazerio terapijos pagalba norintiems mesti rūkyti, atsikratyti antsvorio, nugalėti stresą

Lazerio terapijos pagalba norintiems mesti rūkyti, atsikratyti antsvorio, nugalėti stresą

logo.jpg

Lazerių terapija yra beskausmė ir be vidinio įsikišimo. Daugiau kaip 30 metų klinikiniais ir eksperimentiniais tyrimais nustatyta, kad lengvos lazerinės procedūros neturi jokių nepageidautinų pašalinių padarinių.
Visiems norintiems mesti rūkyti, atsikratyti nereikalingo svorio ir streso.
Net su užkietėjusiais rūkoriais pasiekiama stebėtinų rezultatų. Kartais, esant tvirtam kliento pasiryžimui, pakanka vos vieno seanso. Sėkmės lygis siekia apie 80 procentų. Procedūros vyksta pasitelkus naujausius mokslo pasiekimus.
4 procedūros per 3 mėnesius padės Jums pasiekti norimo svorio ir svarbiausia išlaikyti jį. Po 12 savaičių Jūs jau be mūsų pagalbos galėsite patys siekti norimo svorio. Siekdami Jūsų pageidaujamo silueto, galėsite papildomai pasinaudoti mūsų paslaugomis.
Jūs pastoviai išgyvenate profesinį arba asmeninio gyvenimo stresą? Jums tenka susidurti su rimtais išbandymais arba kęsti didelės auditorijos baimę? Tokie asmeniniai pergyvenimai kelia grėsmę ne tik Jūsų sėkmei. Mūsų trumpalaikė pagalba padės ne tik pasirengti ir susitelkti konkrečioms ir laike apribotoms profesinėms veikoms: pranešimams, prezentacijoms ar egzaminams, bet taip pat gali padėti tobulinti Jūsų ilgalaikius siekius, galinčius atnešti Jums pageidaujamą asmeninio gyvenimo ar profesinę sėkmę.

Kategorijos